ЦСКА загуби с 0:1 от Лудогорец в дългоочаквания мач от 20-ия

...

ЦСКА загуби от Лудогорец с 0:1 в историческия последен мач на стадион Българска армия

ЦСКА загуби с 0:1 от Лудогорец в дългоочаквания мач от 20-ия кръг на Първа лига.

Победното попадение за гостите означи някогашният състезател на " алените " Спас Делев в добавеното време.

Двубоят бе изключително прочувствен за " алените " почитатели, така като се явява прощаване с " Българска войска ", преди славният стадион да бъде опустошен, а на негово място да бъде построен съвременен.

Пред цялостните трибуни, двата отбора изиграха равносилен мач, който бе пресечен на на няколко пъти поради факли и димки около неповторимата " армейска " хореография.

Най-интересното се случи в края. В 84' основният арбитър Драгомир Драганов отхвърли претенциите на ЦСКА за дузпа, откакто Марселино Кареасо падна в наказателното поле на " орлите ".
  Снимка: Lap.bg
В първата минута от 12-те добавеното време удар на Якуб Пьотровски бе отразен от вратаря на " алените " Густаво Бусато.

17 минути по-късно влезлият като запаса Делев попари " армейците ", завършвайки офанзива, минала през Пьотровски и Рик Джонатан.

В последна сметка ЦСКА удължи на 6 мача серията си без триумф против Лудогорец.
Източник: skandal.bg